Witam.
Bardzo prosze o pomoc w ustaleniu usterki magnetowidu.
Na wyświetlaczu pojawia się czasami napis Error 2. Nie wiem co ten błąd oznacza, ale usterka objawia się tym ,że czasami nie chce załadować kasety,albo też czasami przy oddawaniu kasety nie zwija jej z prowadnic.Ręcznie po wyjęciu musze ją zwijać.
Magnetowid ma ok. 3 lata i nie jest zbytnio eksplatowany.
Czy można sie tu czepić przełącznika funkcji?.Usterka jest o tyle denerwująca ,że pojawia się czasmi.
Bardzo prosze o pomoc w ustaleniu usterki magnetowidu.
Na wyświetlaczu pojawia się czasami napis Error 2. Nie wiem co ten błąd oznacza, ale usterka objawia się tym ,że czasami nie chce załadować kasety,albo też czasami przy oddawaniu kasety nie zwija jej z prowadnic.Ręcznie po wyjęciu musze ją zwijać.
Magnetowid ma ok. 3 lata i nie jest zbytnio eksplatowany.
Czy można sie tu czepić przełącznika funkcji?.Usterka jest o tyle denerwująca ,że pojawia się czasmi.