Witam. mam problem z telefonem Samsung E900. zdjąłem mu sim locka. chciałem zmienić menu z T-mobile na neutralnego i po Flashu telefon wyświetla ekran startowy i nic więcej. ma ktos jakiś pomysł jak go postawić??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam