logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ikona E obok baterii w Nokia 6300 - co oznacza i jak ją wyłączyć?

JUNKERS78 16 Sty 2008 22:09 5295 7
REKLAMA
  • #1 4702158
    JUNKERS78
    Poziom 11  
    Posty: 61
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    Mam Nokie 6300 na ekranie przy poziomie baterii pojawiła mi się ikona E co to jest i jak można to wyłączyć?
  • REKLAMA
  • #2 4702200
    komismaja
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 2643
    Pomógł: 258
    Ocena: 25
    pewnie edge co zonacza ze jestes w zasiegu edge
    takze sie ciesz a nie wyłączać
  • REKLAMA
  • #3 4703474
    JUNKERS78
    Poziom 11  
    Posty: 61
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    A jest może taka możliwość wyłączenia i załączenia tej funkcji proszę o podpowiedz:?:
  • #4 4703827
    AxeMan
    Poziom 24  
    Posty: 733
    Pomógł: 58
    Ocena: 12
    Ale po co to wyłączać, przecież kolokwialnie mówiąc to jest "szybki Net" :D
  • REKLAMA
  • #5 4705008
    JUNKERS78
    Poziom 11  
    Posty: 61
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    ja nie chce tego wyłączać jest ok ale gdzie jest ta opcja w tym telefonie żeby to włączyć i wyłączyć:?:
  • #6 4706072
    AxeMan
    Poziom 24  
    Posty: 733
    Pomógł: 58
    Ocena: 12
    Nie wiem, czy jesteś w stanie tym sterować. Zerknij w manual to będziesz wiedział.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #7 4706141
    mireek55
    Poziom 12  
    Posty: 72
    Pomógł: 2
    Ocena: 10
    Witam możesz wyłączyć menu łączność dane pakietowe połączenia danych pakietowych daj na gdy trzeba i po kłopocie pozdrawiam
  • #8 4708467
    JUNKERS78
    Poziom 11  
    Posty: 61
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    Dzięki mireek55

Podsumowanie tematu

✨ Ikona "E" obok wskaźnika baterii w telefonie Nokia 6300 oznacza, że urządzenie jest w zasięgu sieci EDGE, czyli technologii transmisji danych pakietowych 2.5G, oferującej szybszy dostęp do internetu mobilnego. Nie jest to błąd ani problem, lecz informacja o aktywnym połączeniu danych pakietowych. Możliwość wyłączenia tej funkcji istnieje poprzez menu telefonu: należy przejść do ustawień łączności, następnie do opcji "dane pakietowe" lub "połączenia danych pakietowych" i tam dezaktywować transmisję danych. Nie jest jednak standardowo dostępna opcja wyłączania samej ikony "E", ponieważ jest ona powiązana z aktywnością sieciową. Zaleca się zapoznanie z instrukcją obsługi telefonu, aby dokładnie zlokalizować odpowiednie ustawienia.
REKLAMA