Witam, jak wyłączyć symbol E przy zasięgu. Tata wziął Nokie na umowę z internetem. Ustawiłem na 2G.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamdariusz2021 napisał:
Telefon łączył się z internetem i zużywał dane?
dariusz2021 napisał:Wyjaśnij mi Pan, dlaczego smartfon pracujący w 3G miał słaby zasięgu i zżerał 50% energii w ciągu 5 godzin?