logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wgrać polski język do Samsung N105 lub znaleźć eprom z N100?

gsmline 20 Gru 2003 21:28 1236 5
REKLAMA
  • #1 444876
    gsmline
    Poziom 24  
    Posty: 983
    Pomógł: 11
    Ocena: 30
    Jak zrobić polski w N105 lub poszukuje epromu z N100 (dump hex/bin). Lub jak ma ktoś inne sugestie. (na gg:1913138 lub forum).

    THX
  • REKLAMA
  • #2 445236
    Voodoo Popeye
    Poziom 14  
    Posty: 111
    Ocena: 9
    Nie ma polaka do N105,a jak wrzucisz N100 zostanie Ci roślinka.
  • REKLAMA
  • #3 445951
    gsmline
    Poziom 24  
    Posty: 983
    Pomógł: 11
    Ocena: 30
    Nie roślinka wymiata normalnie tylko zasięg :(
  • REKLAMA
  • #4 451924
    teltec
    Poziom 2  
    Posty: 4
    OOO - jakis dziwny przypadek miales gsmline - w n105 jest calkowicie inna organizacja flasha - przy zaladowaniu n100 do n105 roslina na 100%.
    N105 to jankeska wersja i nie ma do tego polaka :lol:
  • REKLAMA
  • #5 451955
    gsmline
    Poziom 24  
    Posty: 983
    Pomógł: 11
    Ocena: 30
    Ta zgadza się roślina w prrzypadku dosa ale jic to stawia tylko miałem problem z zasięgiem
  • #6 810097
    bialy160
    Poziom 13  
    Posty: 122
    Pomógł: 5
    Ocena: 3
    miałeś problem z zaśiegim, jak to rozumieć działa ten polak czy nie?
REKLAMA