Witam niedawno dostałem sharpa 7700 był zepsuty wystarczyło wymienić opornik i sharp grał ale gdy pewnego razu dodałem max vloume (przyznaje się miałem go podłonczonego na głośniku stx 80watt a końcówka ma 2x120) spaliło mi głośnik a z sharpa zasimierdziało spalenizną i radiator się nagrzał potem shapr nie ruszył i kieruje do was pytanie co się mogło zepsuć oba przekaźniki się włanczają dioda kontrolna też, czy to może jest winna ukladu scalonego stk4241v z góry dzięki za pomoc .
Załącznik skosowano ponieważ znajdował sie juz na forum.
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2777001-30.html#3102387
Ck.
Załącznik skosowano ponieważ znajdował sie juz na forum.
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2777001-30.html#3102387
Ck.