Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uszkodzona zmywarka Whirpool ADP 962

Jarze 26 Sty 2008 20:22 1292 1
  • #1 26 Sty 2008 20:22
    Jarze
    Poziom 9  

Proszę o pomoc, stałem sie właścicielem zmywarki Whirpool ADP 962, i nie znam jej historii (dostałem uszkodzona parę dni temu), prawdopodobnie przestała się załączać. Sprawdzałem ją i, po włączeniu do prądu i po przekręceniu pokrętła zapalają się diody w zależności od programu i świeci się chyba dioda od wskaźnika braku soli lub nabłyszczacza, natomiast nie świeci się START, i nie chce wystartować. Rozkręciłem dolna przednią część zmywarki i dostałem się do modułu-sterownika (jeśli to coś, jest zamkniete w plastiku i wchodzi do niego dużo kostek elektrycznych), wizualnie nie widać uszkodzenia żadnego z elemetów na płytce.Proszę o pomoc może ktoś potrafi sprawdzić/naprawić taki sterownik, ew. posiada sprawny za nie wielkie pieniądze (kod serwice zmywarki 854296210110) , lub coś podpowiedzieć w czym tkwi problem, to będe zobowiązany.Dzięki za ew. odpowiedzi

0 1
  • #2 01 Lut 2008 12:08
    Jarze
    Poziom 9  

Czy nikt nie miał problemu z modułem?(nie jestem pewien czy to napewno moduł i dlatego prosze o pomoc), może gdzie go tanio kupić, znalazłem za 350zł, ale kupię a okaże się że to nie to, więc jeszcze raz proszę o pomoc

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo