Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

uszkodzona zmywarka Whirpool ADP 962

Jarze 26 Jan 2008 20:22 1523 1
    Jarze
    Level 9  
    Proszę o pomoc, stałem sie właścicielem zmywarki Whirpool ADP 962, i nie znam jej historii (dostałem uszkodzona parę dni temu), prawdopodobnie przestała się załączać. Sprawdzałem ją i, po włączeniu do prądu i po przekręceniu pokrętła zapalają się diody w zależności od programu i świeci się chyba dioda od wskaźnika braku soli lub nabłyszczacza, natomiast nie świeci się START, i nie chce wystartować. Rozkręciłem dolna przednią część zmywarki i dostałem się do modułu-sterownika (jeśli to coś, jest zamkniete w plastiku i wchodzi do niego dużo kostek elektrycznych), wizualnie nie widać uszkodzenia żadnego z elemetów na płytce.Proszę o pomoc może ktoś potrafi sprawdzić/naprawić taki sterownik, ew. posiada sprawny za nie wielkie pieniądze (kod serwice zmywarki 854296210110) , lub coś podpowiedzieć w czym tkwi problem, to będe zobowiązany.Dzięki za ew. odpowiedzi
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Jarze
    Level 9  
    Czy nikt nie miał problemu z modułem?(nie jestem pewien czy to napewno moduł i dlatego prosze o pomoc), może gdzie go tanio kupić, znalazłem za 350zł, ale kupię a okaże się że to nie to, więc jeszcze raz proszę o pomoc