Czy ma ktos jakis program do diagnostyki fordow???Chodzi o Scorpio a konkretnie o ABS.Sprawdzilem wszystkie czujniki sa OK.Znajomy powiedzial ze trzeba wyresetowac komputer poniewaz moze miec bledne odczyty i wlaczac stan serwisowy.Niestety kosztuje to 140 zeta a pewnie polega na zwarciach w kostce(tak jest w BMW).
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.