Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

V POLO i deh-1800r nie zapamietuje stacji radiowych

pkozerski 31 Sty 2008 18:51 1572 7
  • #1 31 Sty 2008 18:51
    pkozerski
    Poziom 9  

witam, mam taki problem ze, w tym aucie radio dziala tylko po przekreceniu kluczyka, ale mniejsza z tym, jak wlacze radio, poustawiam stacje radiowe, zapamieta mi je, wyciagne kluczyk ze stacyjki, poczekam chwile, wsadze go spowrotem, wlaczam radio i nie ma zapamietanych zadnych stacji :(, radio jest podpiete normalnie oryginalnymi kostkami, wczesniej w tym aucie byl tez jakis Pionieer tylko jakas starsza wersja i wszystko dzialalo jak nalezy...co jest nie tak? :/

0 7
  • Pomocny post
    #2 31 Sty 2008 19:24
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Zamienione miejscami stały plus i po stacyjce /najczęściej kolory kabli czerwony i żółty/ ;)

0
  • #3 31 Sty 2008 19:39
    pkozerski
    Poziom 9  

yyy, nie chce zmieniac tego ze radio sie wlacza tylko poprzez przekrecenie kluczyka, chce tylko zeby mi stacji nie tracilo...:/ mam zamienic zolty i czerwony czy jak? moglbys troche jasniej jak to zrobic :) ja jestem lamka....

0
  • #4 31 Sty 2008 19:39
    wamp
    Poziom 16  

Witam
    A czasami ten model nie ma bateri do podtrzymania pamięci?

0
  • #5 31 Sty 2008 19:42
    pkozerski
    Poziom 9  

wamp napisał:
    Witam
    A czasami ten model nie ma bateri do podtrzymania pamięci?

szczerze to nie wiem, nigdzie takiej informacji nie wyczytalem, wczesniej mialem to radio w seicento, a tam sie wlacza bez przekrecania kluczyka wiec caly czas mialo napiecie :P

0
  • #7 31 Sty 2008 20:33
    pkozerski
    Poziom 9  

ale dowalilem, kapnalem sie ze zolty i czerwony idzie zamienic przed kostka w radiu, poszedlem sprawdzic i jak rozlaczalem jeden z nich (nie chcial mi zejsc wiec uzylem wiecej sily) i dotknalem nie wiem czy zoltym czy czerwonym tej obudowy co radio w niej siedzi i pokazala sie iskra, teraz mi radio nie chce sie wlaczyc :/ poszedl jakis bezpiecznik czy cos? kluczyk nie byl w stacyjce..., pomozcie please.

0
  • Pomocny post
    #8 31 Sty 2008 22:32
    SlaweK
    Poziom 43  

Sprawdzić bezpieczniki.... myśleć i doceniać pracę elektroników.

SławeK

0