Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakim programem zgrac DVD zabezpieczone plextorem ?

telker 01 Lut 2008 08:27 1265 4
  • #1 01 Lut 2008 08:27
    telker
    Poziom 13  

Witam.
    Kupilem płytke DVD z balu przedszkolenego i chcialem ja skopiowac dla rodzicow - jednak Pan autor powiedzial ze zabezpieczyl ja plextorem bo ma prawa autorskie :D. Proszę o porade jakim programem zrobic obraz tej płyty - nadmienie iz zatrzymuje sie na 97,7 % i dalej nie idzie. Jak sprawdzic zabezpieczenie ? Co moge z tym zrobic ? Kombiniwalem troszke z programami ktore mi sie napatoczyly z netu ale nic nie pomogło . Moze macie jakis super sprawdzony program ? Alkohol 120% nie daje sobie rady.

Prosze o pomoc.

TELKER

0 4
  • #3 01 Lut 2008 08:37
    telker
    Poziom 13  

Niestety sprawdzone - nie dziala . DVDDecrypter - tez nie daje sobie rady :-(

0
  • #4 01 Lut 2008 13:34
    marek003
    Poziom 40  

Wejdż na stronę www.cdrinfo.pl i pobierz program do sprawdzania zabezpieczeń

Chociaż nie wiem czy coś ci to da bo może użył coś takiego
    PlexTools Profesional XL (przeczytaj opis) i SecuViwer

http://www.cdrinfo.pl/downloads/utils-plextor

i żeby to ominąć trzeba chyba poszukać bardziej specjalistycznego forum
    np. na www.cdrinfo.pl

Spróbuj jakiegoś czytnika zabezpieczeń może to cos pomorze.
    http://www.cdrinfo.pl/downloads/utils-zab.-wykrywanie

Dodane po czasie
    ---------------------------------------
    Jeszcze coś takiego znalazłem na stronach cdrinfo,
    może się przyda.

Poprawki w CD/DVD Diagnostics
    21:35

Ukazała się nowa wersja CD/DVD Diagnostics - 2.0.2, Build 186. Program, znany wcześniej jako CDR Diagnostics, jest narzędziem, pomagajacym odzyskiwać dane, teoretycznie nie nadające się już do odczytu, z porysowanych lub w inny sposób uszkodzonych płyt. Aplikacja korzysta z własnych sterowników, pozwalających jej na dostęp do napędów z pominięciem funkcji Windowsa. Potrafi odzyskiwać dane ze zwykłych płyt CD, jak również DVD oraz audio. Zmiany w nowej wersji obejmują:
    poprawioną obsługę płyt w standardzie Plextor SecuRec
    prawidłowy odczyt CDDA w wyniku poprawienia błędu w oknie dialogowym "Sector Copy"
    drobne zmiany w odczycie płyt standardu HFS i HFS+, umożliwiające obsługę bloków danych o większym zakresie wielkości
    inne drobne poprawki
    Nową wersję demo można ściągnąć ze strony producenta.

Źródło: CDRInfo.com

ale to chyba jeszcze za nowe zabezpieczenie

Dodano po 14 [minuty]:

Druga odpowiedz ale chciałem wyróżnić.

Jak więcej o tym poczytałem jak by tam był plextor securec to nie mógłbyś wcale odczytać danych więc może sprawdz jakie tam jest zabezpieczenie.

0
  • #5 01 Lut 2008 14:00
    telker
    Poziom 13  

Jak skanuje A-RAy Scaner - to wywala mi taki komunikat :

[13:59:07] --- File(s) Scan Finished [0.00s] ---
    [13:59:10] No Protection detected -> E:\BAL Żuromińska gr. IV, V i VI. [19C8563B]

Jakos mi to cos nie pasuje !!!!

0