#1 451477 26 Gru 2003 23:30 Marcin1980 Marcin1980 Poziom 23 Posty: 772 Pomógł: 9 Ocena: 18 Autor tematu Post #1 451477 26 Gru 2003 23:30 poszukuje jakiegos programu najlepiej w wersji polskiej do testowania RAM-u
#2 451563 27 Gru 2003 00:29 Thomaster Thomaster Poziom 19 Posty: 359 Pomógł: 13 Ocena: 16 Pomocny post? (0) Post #2 451563 27 Gru 2003 00:29 typowo do RAMu ta akurat nic nie przychodzi mi do głowy, ale ja do tego używam Si Soft Sandra. Z doświadczenia: jak po 10-15 odpaleniach nie wywali jakiegoś błedu na ramach to kostka jest ok.
#3 451568 27 Gru 2003 00:32 Marcin1980 Marcin1980 Poziom 23 Posty: 772 Pomógł: 9 Ocena: 18 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 451568 27 Gru 2003 00:32 no akurat mi sie nic nie dzeje teraz zainstalowalem sobie od nowa winde, ale wczesniej to byla masakra, doszlo nawet do tego ze sie sam resetowal
#4 451570 27 Gru 2003 00:34 LEM LEM Spoczywaj w Pokoju Posty: 2981 Pomógł: 58 Ocena: 20 Pomocny post? (0) Post #4 451570 27 Gru 2003 00:34 Marcin1980 napisał: poszukuje jakiegos programu najlepiej w wersji polskiej do testowania RAM-u Proponuje użyć przycisku Szukaj następnie wpisać słowo "memtest" i napewno trafisz na niezły program do testowania pamięci 8)