logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć dwa subwoofery 4 Ohm do monobloka stabilnego przy 2 Ohm?

HAYABUSA 03 Lut 2008 19:53 4692 4
REKLAMA
  • #1 4767034
    HAYABUSA
    Poziom 11  
    Posty: 50
    Pomógł: 1
    Ma ktos moze schemat jak podłaczyc 2 suby 4ohm do monoblocka?Monoblock jest stabilny prz 2ohm.
    Z góry dziekuje.
  • REKLAMA
  • #2 4767052
    herbiasty
    Poziom 19  
    Posty: 317
    Pomógł: 22
    Ocena: 9
    schematu raczej nie trzeba.. podalaczasz rownolegle.. czyli jeden glosnik normalnie.. a drugi do zaciskow tego pierwszego, traktujac je jak wzmacniacz.. albo 2 glosniki pod wzmacniacz tak samo jak jeden
    PZDR!!
  • REKLAMA
  • #3 4767056
    maxtz
    Poziom 27  
    Posty: 838
    Pomógł: 71
    Ocena: 44
    Przecież tu nie potrzebny żaden schemat po prostu spinasz je równolegle i masz 2ohmy.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 4767371
    bbartasswlkp
    Poziom 31  
    Posty: 986
    Pomógł: 210
    Ocena: 37
    Prosze oto schemat :

    Jak podłączyć dwa subwoofery 4 Ohm do monobloka stabilnego przy 2 Ohm?
  • #5 4768283
    HAYABUSA
    Poziom 11  
    Posty: 50
    Pomógł: 1
    Wielkie dzieki!
REKLAMA