Witam serdecznie.Może ktoś potkał się z tym odbiornikiem 25PT5322/58 Chassi-MD1.2E
Kupiłem go parę lat temu nie sprawdzając czy ma NTSC. Kupiłem serwisówkę gdzie są naniesione brakujące elementy na schemacie, lecz bez ich wartości tj.R C Tanzystory. Może ktoś z kolegów uruchamiał NTSC na TDA8366 bo właśnie na takim prasuje ten odbiornik.Czy uzupełniając brakujące elementy na płycie nalezałoby wgrać nowy soft do pamięci?
Jeśli ktoś spotkał taki schemat i są naniesione elementy to prośiłbym
o informację.
Pozdrawiam.
Stanisław
Przeniesiono z Schematy TV.(ob)[27.12.03 g.20:43]
Kupiłem go parę lat temu nie sprawdzając czy ma NTSC. Kupiłem serwisówkę gdzie są naniesione brakujące elementy na schemacie, lecz bez ich wartości tj.R C Tanzystory. Może ktoś z kolegów uruchamiał NTSC na TDA8366 bo właśnie na takim prasuje ten odbiornik.Czy uzupełniając brakujące elementy na płycie nalezałoby wgrać nowy soft do pamięci?
Jeśli ktoś spotkał taki schemat i są naniesione elementy to prośiłbym
o informację.
Pozdrawiam.
Stanisław
Przeniesiono z Schematy TV.(ob)[27.12.03 g.20:43]