Witam! gdzie można dostać taki zestawik, aby zlozyc termomet o takim zakresie temperatur (moze byc wiekszy, chodzi mi glownie o zakres 300-400oC). nie musi byc odporny na ogien, mierzony bedzie wydmuchiwane gorace powietrze! a moze ktos ma jakis prosty schemacik? moze byc rowniez cos takiego aby wskazywalo jedna temperature, np ustawie 330oC i jak dojdzie do takiej temperatury to termometr wydaje jakis sygnal dzwiekowy albo cos podobnego ale moze byc rowniez z elektronicznym wskaznikiem temperatury. czekam na propozycje.