#1 4777562 06 Lut 2008 20:19 klejtacz klejtacz Poziom 19 Posty: 464 Pomógł: 14 Ocena: 51 Autor tematu Post #1 4777562 06 Lut 2008 20:19 j.w. zakładam zworkę, naciskam +/- programy jednocześnie, wyświetla menu serwisowe ale nie mogę wejśc, mogę tylko zapisać nastawy fabryczne...
#2 4777624 06 Lut 2008 20:37 Mirek Z. Mirek Z. VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 21870 Pomógł: 1132 Ocena: 531 Pomocny post? (0) Post #2 4777624 06 Lut 2008 20:37 Chyba zapomniałeś dopisać - naciskam... i włączam sieciowym?
#3 4778804 07 Lut 2008 08:12 klejtacz klejtacz Poziom 19 Posty: 464 Pomógł: 14 Ocena: 51 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 4778804 07 Lut 2008 08:12 to oczywiste, ale pojawia się okno 1/5 i w tym oknie mogę tylko załadować nastawy fabryczne...
Pomocny post #4 4778891 07 Lut 2008 08:58 DiZMar DiZMar Poziom 43 Posty: 32490 Pomógł: 2881 Ocena: 6597 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #4 4778891 07 Lut 2008 08:58 Pełny opis masz na PW. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych oraz sprzętu towarzyszącego. Sprzedaż części zamiennych. Porady tylko na forum! Pozdrowienia z Podlasia (nie mylić z woj.podlaskim) Promuję tematy: 10.06.2022 [Sprzedam] Sprzedam Elwa 47 uF/160 V kondensatory poziome elektrolityczne
#5 4785777 09 Lut 2008 07:03 klejtacz klejtacz Poziom 19 Posty: 464 Pomógł: 14 Ocena: 51 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 4785777 09 Lut 2008 07:03 dzięki,Dizmar.problem rozwiązany