witam mam problem z pralka -PA4580A510 sytuacja jest taka ze pralka chodziła w trakcie prania nie dokączyła prania swieci sie djoda pracuje a program prania nie jest realizowany do końca i nic nie można robic bo ciągle jest ten sam program nie można go przestawic prosze o pomoc