Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dziwny problem z Pioneer Deh -3600mpb

wilqlak 11 Lut 2008 17:31 1070 7
  • #1 11 Lut 2008 17:31
    wilqlak
    Poziom 11  

Gdy mój pioneerek grał sobie z głośnikami i subem a samochód był wyłączony, padł mi akumulator...
    Uruchomiłem auto i ale głośniki przednie nie grały
    Podłączyłem inne radio głośniki grają <- więc działają :D
    Pioneera podłączyłem pod inne głośniki i też działa :D
    Ale gdy podłączam pod głośniki w moim aucie muzyki nie słychać :cry: przy podłączeniu do kostki albo włączeniu radia słychać jedynie takie "pyknięcie" jakby były pod napięciem

1 7
  • #2 11 Lut 2008 20:27
    kotlo
    Poziom 16  

troche dziwnie to wygląda ale ja bym stawiał na przywierajacy głosnik w instalacji ewentualnie cos z instalacja miałem juz kiedys taki problem i zachowanie było identyczne okazało sie ze jeden przewód głosnikowy przywierał do masy karoserii i takie jaja sie działy
    pzdr

0
  • #3 11 Lut 2008 22:23
    wilqlak
    Poziom 11  

tylko to mi się stało zaraz po tym jak mi padł akumulator i nie mogłem auta odpalić... Dopiero po pchnięciu z górki odpalił :D
    No ale głośniki przednie nie ;/

0
  • Pomocny post
    #4 11 Lut 2008 22:26
    kotlo
    Poziom 16  

wiesz jezeli sprawdzałes radio i gralo to troche dziwne ze w aucie nie gra w nowszych radiach jest tak ze jak cos przywiera to odłącza koncówke zeby nie upaliła sie ale to wtedy nie powinno w ogóle nic grac

0
  • #5 14 Lut 2008 11:00
    wilqlak
    Poziom 11  

kotlo masz u mnie duże zimne piwo :D
    Rozłączyłem wszystko i znalazłem rozcięty kabelek stykający się z karoserią. Zaizolowałem i wszystko śmiga Wielkie dzięki :D

0
  • #6 06 Mar 2008 22:54
    endriu 777
    Poziom 2  

witam wszystkich mam prośbę do was może ktoś mi podeśle schemat do podłączenia tego radyjka bo właśnie takie nabyłem i nie wiem jak je podłączyć do seata cordoby może ktoś już to podłączał i mógł by mi pomóc ewętualnie schemat instalacji radiowej do cordoby

0
  • #7 07 Mar 2008 22:27
    krzych1-b
    Poziom 21  

Lenio z ciebie ,a wystarczy trochę popyrać na stronie głównej -ZANIM ZADASZ PYTANIE JAK PODLą CZYć...itd. NA NIEBIESKO PISZE !!!!!!!!!!!! Pozdro.

0
  • #8 08 Mar 2008 19:01
    endriu 777
    Poziom 2  

Witam mam do was pytanie zamontowałem moje nowo nabyte radyjko DEH 3600mpb i gra wspaniale było by jeszcze lepiej gdyby nie jeden fakt w jednym z głośników z tyłu słychać takie pyknięcie jak się przełącza na radio z CD lub w drugą stronę lub na radiu szuka się innej częstotliwości i używa się innych przycisków słychać takie pyknięcie w głośniku to tylko w jednym głośniku sprawdziłem na osobnym głośniku i też to słychać jak odpiąłem głośnik to nie dzieje się w innych tylko w tym jednym na tej jednej stronie sprawdzałem głośnik jest sprawny i działa bez zarzutu czy ktoś mi jest wstanie pomóc z góry dzięki

0