Witam
Czy mogłby ktoś uprzejmy mi pomóc i powiedzieć jak mam zrobić ustawienia w sytemie głośników 5.1 ponieważ walcze z tym już jakiś czas i nie daje już rady:cry:
Głośniki to Philips SPA 2600
Karta muzyczna SBL 5.1
a sterowniki od poczatku jakie używam to Kx driver
Pozdrawiam
P.S. jakby co to jest moje gg 277077
Czy mogłby ktoś uprzejmy mi pomóc i powiedzieć jak mam zrobić ustawienia w sytemie głośników 5.1 ponieważ walcze z tym już jakiś czas i nie daje już rady:cry:
Głośniki to Philips SPA 2600
Karta muzyczna SBL 5.1
a sterowniki od poczatku jakie używam to Kx driver
Pozdrawiam
P.S. jakby co to jest moje gg 277077

