Jak podłączyć przewody do nowej grzałki? Są tu 3: żółty, czerwony i żółto-zielony. W starej grzałce z jednego z konektorków wystawała jakby rozciągnieta sprężynka.Po podłączeniu nowa oryginalna grzałka grzała zbyt mocno i " wywaliła korki". Jak wygląda i gdzie znajduje się termostat?