Mam zamiar kupić Siemensa S55 i przerobić go na modem GPRS. Całość chcę upchnąć do innej obudowy.
I tu pytanie czy telefon będzie działał bez ekranu?
Drugie pytanie czy przy podłączeniu telefonu przez kabel nie będę miał problemu z połączeniem się do komputera (potwierdzić połączenie itp...)
Ps. Klawiatura też będzie zbędna.
I tu pytanie czy telefon będzie działał bez ekranu?
Drugie pytanie czy przy podłączeniu telefonu przez kabel nie będę miał problemu z połączeniem się do komputera (potwierdzić połączenie itp...)
Ps. Klawiatura też będzie zbędna.