Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Blaupunkt TRIER CC31 - jak wpisać kod?

diablo18423 23 Lut 2008 16:51 2404 3
  • Blaupunkt TRIER CC31 - jak wpisać kod?

Poziom 9  

witam mam mały problem z moim radiem. Posiadam radio BLAUPUNKT TRIFR CC31 i to radio mi się zablokowało i teraz po włączeniu radia pokazują mi się ---. wyciągałem radio i na nim jest kartka z niby kodem tylko w kodzie jest cyfra 8 a na radiu są klawisze do 5. a drugi problem to jak wpisać ten kod proszę o odpowiedz. szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi

0 3
    Poziom 10  

kolego ztego co pamiętam do naciskasz jakiś klawisz ileś razy jaki cyfra pierwsze i drugim klawiszem pszesuwasz dalej i tak samo dalej

0
    Poziom 32  

Klawisz z numerem odpowiadającym pozycji wpisywanej cyfry naciskasz aż wyświetli się odpowiednia cyfra. O ile dobrze kojarzę, --- oznacza w tym modelu blokadę czasową. Musisz zostawić radio włączone na kilka godzin, aż pojawi się napis CODE. Nie jestem jednak co do tego pewny.

Pozdrawiam
    Adam

0
    Moderator Radia Samochodowe

A ja jestem pewien ;) ma pojawić się napis "Cod"

Włącz zapłon , włącz radio i cierpliwie czekaj :arrow: czas kary zależy od ilości złych prób nawet do 24h , po kilkunastu próbach radio zostanie zablokowane na stałe i wtedy już tylko ;) fachowiec może je uruchomić

Wprowadzanie kodu dokładnie j.w. klawiszem 1 pierwszą cyfrę przy czym tu może być tylko 1 lub nic czyli 0 , klawiszem 2 drugą itd. - działają jak SMS. Potwierdzenie kodu ^

Jak wprowadzisz zły kod pojawią się znów kreski i kara będzie dłuższa :idea:

3