Witam
Posiadam takie radyjko jak w opisie. Posiadam do niego kod. Radio działało prawidłowo do czasu gdy pewnego dnia po uruchomieniu auta na wyświetlaczu pojawiły się "- - -" i radio przestało reagować na przyciski. Czy ktoś może mi doradzić w jaki sposób mam je odblokować aby wprowadzić kod?
Posiadam takie radyjko jak w opisie. Posiadam do niego kod. Radio działało prawidłowo do czasu gdy pewnego dnia po uruchomieniu auta na wyświetlaczu pojawiły się "- - -" i radio przestało reagować na przyciski. Czy ktoś może mi doradzić w jaki sposób mam je odblokować aby wprowadzić kod?