Chciałbym wymienić kłnierz w pralce Candy CTT 82TV (ładowana od góry). Czym przykleić kołnierz do obudowy? Po podniesieniu dolnego brzegu kołnierza od strony bębna widać tam jakieś resztki czegoś co było chyba klejem lub silikonem.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam