Jak naprawiłem pilot tak telewizor musiał wysiąść,
Na ekranie rozsypuje sie OSD, wyswietla czarne tło, i wyłącza sie.
Potem ma ogromne problemy z uruchomieniem jak nie po stoi kilku sekund.
Dzieje mi się tak od rana :> co jest?
Na ekranie rozsypuje sie OSD, wyswietla czarne tło, i wyłącza sie.
Potem ma ogromne problemy z uruchomieniem jak nie po stoi kilku sekund.
Dzieje mi się tak od rana :> co jest?