logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Unimor Siesta 2 wylacza sie po kilku minutach pracy

__FRIX__ 29 Lut 2008 18:49 1266 5
REKLAMA
  • #1 4859438
    __FRIX__
    Poziom 14  
    Posty: 159
    Pomógł: 1
    Ocena: 23
    Jak naprawiłem pilot tak telewizor musiał wysiąść,
    Na ekranie rozsypuje sie OSD, wyswietla czarne tło, i wyłącza sie.
    Potem ma ogromne problemy z uruchomieniem jak nie po stoi kilku sekund.
    Dzieje mi się tak od rana :> co jest?
  • REKLAMA
  • #2 4859533
    tomi31
    Poziom 14  
    Posty: 58
    Pomógł: 5
    Ocena: 6
    Nic nie napisales o napieciach, sprawdz zasilacz, a jwsli chodzi o OSD to sugerowalbym sprawdzenie pamieci a nawet podstawienie jej. W pierwszej kolejnosci pomiary napiec i oczywiscie wymiana elektrolitow.
  • REKLAMA
  • #3 4859607
    __FRIX__
    Poziom 14  
    Posty: 159
    Pomógł: 1
    Ocena: 23
    może ja zapytam tak: ile mnie będzie kosztować naprawa? (tak okiem fachowca) i czy mi sie opłaca naprawiać ten TV w serwisie? :)
  • REKLAMA
  • #4 4863539
    LeDy
    Poziom 43  
    Posty: 19066
    Pomógł: 1984
    Ocena: 2917
    Oczywiście zawsze się opłaca. Nowego za takie pieniądze nie kupisz.
    Koszty naprawy , na nieszczęście, spadają.
  • REKLAMA
  • #5 4863634
    radekrpisz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5820
    Pomógł: 472
    Ocena: 208
    Dodam od siebie, jak kinolek z maską Inwarową to się opłaca.
  • #6 4863892
    __FRIX__
    Poziom 14  
    Posty: 159
    Pomógł: 1
    Ocena: 23
    około ile $$ może mnie kosztować naprawa? a przynajmniej ile powinna kosztować? (do jakiej kwoty) :P
    ad.
    RADEKRPISZ napisał:
    Dodam od siebie, jak kinolek z maską Inwarową to się opłaca.

    z maską inwarową :P z bliższa widać 2 cieniutke rzędy przyciemnionych pikseli :)
REKLAMA