Poszukuje programu do wgrywania softu na kartę PCMCIA. Podobno dobrym jest Memory Cartd Explorer ale nigdzie nie moge go znaleźdz.
dodam że chodzi głównie o dogranie języka do kopiarek CF 2002 itp.
Z góry dzięki
dodam że chodzi głównie o dogranie języka do kopiarek CF 2002 itp.
Z góry dzięki