witam
poszukuje odbiornika RDS, znalazlem calkiem ladny, ale niestety bylo trzeba zamowic zaprogramowany eprom w PE, a z tego co mi wiadomo, wydawnictwo to oglosilo bankroctwo, jesli sie myle to... to fajne
ale jesli to prawda to prosze o jakis kompletny schemat i ew.(jesli potrzebne) oprogramowe.
Chcialbym zeby byl z tunerem cyfrowym(nie chce regulowac stacji pokretlem, tylko przyciskami i na wyswielaczu pojawiala by sie czestotliwosc)
Dzieki za posty
Pozdrawiam
BlueTiger
poszukuje odbiornika RDS, znalazlem calkiem ladny, ale niestety bylo trzeba zamowic zaprogramowany eprom w PE, a z tego co mi wiadomo, wydawnictwo to oglosilo bankroctwo, jesli sie myle to... to fajne
ale jesli to prawda to prosze o jakis kompletny schemat i ew.(jesli potrzebne) oprogramowe.
Chcialbym zeby byl z tunerem cyfrowym(nie chce regulowac stacji pokretlem, tylko przyciskami i na wyswielaczu pojawiala by sie czestotliwosc)
Dzieki za posty
Pozdrawiam
BlueTiger