mam nokie 3310... w ktorej wymienilem wyswietlacz na nowy i .. teraz dziala tylko co 2 lina na nim wkadajac go do innej sluchawki dziala normalnie... i co na to teraz poradzic ... ??
Watawiłem inny wyswietlacz i działa... no prawie... tzn.
wyswietlacz a dokładniej tło... się samo sciemnia i razjasnia..
Watawiłem inny wyswietlacz i działa... no prawie... tzn.
wyswietlacz a dokładniej tło... się samo sciemnia i razjasnia..