Witam, na poczatek napisze ze owa nokia 6100 nie była zalana a płyta jest prosta.
przewertowałem wszystko pokolei z https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic456478.html#2335168
Wszedzie jest przejscie na lini zielonej i zółtej. Wymienilem dodatkowo wszystkie elementy na niej zaznaczone dla pewnosci. Wymienilem takze wszystkie elementy, ktore załozyciel tematu takze wymienił. 4 razy stawialem inny mjolner, z 5x inne PA, 4x inny diplexer i chyba wszystko inne z 3x
Zawzialem sie naprawde, bo to juz przesada
Twister po wymiane mjolner ładnie zaczał widziec fona i wgralem nowy soft. Procek ślicznie wygrzany i sturchany z kazdej strony dla pewnosci ze kule wskoczą. Napięcia za UEMem OK. Przejscie z batki na PA jest. O CHOLERKE TU CHODZI ? Ściezki na płycie uwalone ? przeciez jest wszedzie przejscie
moze ktos miał taki problem... i takze nie darował
pozdrawiam
probowalem takze solucji z anteną z innego topica na elektrodzie... w sensie zwora ... i nic. Antene wymienilem, to samo. Zwarłem 3 piny diplexera, na erze full zasieg, i standard po 3-5 sek zasieg znikł. Dodam tez ze Imei podszedl pod dct3 ... wszystko działa tak jak powinno.
przewertowałem wszystko pokolei z https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic456478.html#2335168
Wszedzie jest przejscie na lini zielonej i zółtej. Wymienilem dodatkowo wszystkie elementy na niej zaznaczone dla pewnosci. Wymienilem takze wszystkie elementy, ktore załozyciel tematu takze wymienił. 4 razy stawialem inny mjolner, z 5x inne PA, 4x inny diplexer i chyba wszystko inne z 3x
probowalem takze solucji z anteną z innego topica na elektrodzie... w sensie zwora ... i nic. Antene wymienilem, to samo. Zwarłem 3 piny diplexera, na erze full zasieg, i standard po 3-5 sek zasieg znikł. Dodam tez ze Imei podszedl pod dct3 ... wszystko działa tak jak powinno.