witam
w dokumentacji wyswietlacza LCD jest napisane:
temp. przechowywania: -20 - 70 st.C
temp. pracy: 0 - 50 st.C
czy nalezy rozumiem ze ponizej zera nie bedzie dzialal wogole?
czy nie bedzie dzialal poprawnie?
czy sie uszkodzi?
pozdrawiam,
w dokumentacji wyswietlacza LCD jest napisane:
temp. przechowywania: -20 - 70 st.C
temp. pracy: 0 - 50 st.C
czy nalezy rozumiem ze ponizej zera nie bedzie dzialal wogole?
czy nie bedzie dzialal poprawnie?
czy sie uszkodzi?
pozdrawiam,