POMOCY mam problem z domofonem urmet 1131 z kr2 . polega na tym ze w kasecie na dworze slychac co mowie ale spowrotem juz nic. Wymienilem mikrofonik, dwa tranzystory i kondensator w kasecie ale to nic niedalo gdzie jeszcze mozna szukac przyczyny help!!!!