Pozwoliłem sobie odświeżyć ten temat, bo mam podobny problem. Dostałem takie radyjko bez eepromu. Podstawiam różne biny, ale to ciągle nie jest to co trzeba. Tak na marginasie to już drugie radyjko w ciągu miesiąca z wydłubaną pamięcia. Pewnie w sklepie zabrakło 24C01 w wersji SMD