Witam !
Dostalem takie wlasnie radio do naprawy. Uszkodzona pamiec 24C01.
Klient twierdzi, ze stalo sie to po spawaniu czegos w samochodzie.
Nie wiem czy nie poszlo cos jeszcze (procek?) bo radio zupelnie martwe.
Ale przzekonam sie po podstawieniu pamieci.
Czy ktos z Kolegow posiada wsad ?
POZDRAWIAM !
Dostalem takie wlasnie radio do naprawy. Uszkodzona pamiec 24C01.
Klient twierdzi, ze stalo sie to po spawaniu czegos w samochodzie.
Nie wiem czy nie poszlo cos jeszcze (procek?) bo radio zupelnie martwe.
Ale przzekonam sie po podstawieniu pamieci.
Czy ktos z Kolegow posiada wsad ?
POZDRAWIAM !