Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka BOSCH SRS 55M52EU - demontaż drzwi

13 Mar 2008 20:22 7587 3
 • Poziom 16  
  Witam wszystkich i proszę o pomoc. Zabieram się do zdemontowania drzwi zmywarki jak w tytule. Muszę wymontować włącznik z blokadą drzwi ponieważ urwał się wystający bolec blokady (widok na załączonym zdjęciu). Ewentualnie proszę bardziej doświadczonych serwisantów może istnieje jakiś sprytny sposób na zablokowanie (wyłączenie) tej blokady w drzwiach. Może ma ktoś instrukcję serwisową ewentualnie jakiś rysunek techniczny z opisem kolejności demontażu tak by nic nie pourywać. Może w instrukcji serwisowej od innej zmywarki jest szczegółowo rozrysowane lub opisane jak to zrobić. Konstrukcje zmywarek mogą być podobne. Proszę o podpowiedź.

  Zmywarka BOSCH SRS 55M52EU - demontaż drzwi

  Moderowany przez skryn:

  Proszę przeczytać instrukcję ...
  Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Pomocny post
  Moderator AGD i automatyka
  Odkręcasz 6 szt torx20 trzymające frontową ściankę i ją ściągasz. Dopiero wtedy odkręcasz śruby min. te co na zdjęciu i ściągasz plastikowy panel. Musisz mieć baczenie na zatrzaski plastikowe. ;) Pomijać blokady nie radzę, możesz mieć potop w kuchni.
 • Poziom 16  
  Wielkie dzięki za szybką pomoc. Wstrzymam się z demontażem w takim razie do czasu jak kupię nowy wyłącznik w serwisie. Chciałem tego uniknąć bo trochę waży w portfelu ale trudno pewnych rzeczy nie da się uniknąć jutro zamawiam.