Mam taki piecyk i nie wiem jak zwiększyć ciśnienie ciepłej wody która przepływa przez piec ponieważ do piecyka zimna woda ma duze ciśnienie a z kranu wylatuje o bardzo małym. Po prostu chce zwiękrzyć przepływ ciepłej wody uzytecznej.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam