Witam. Posiadam Wzmacniacz Eltron 100 produkcji Eltra-Unitra.
Mój problem polega na tym że gdy wpinam miliamperomierz w gniazdo bezpiecznika napięcia "+" to prąd spoczynkowy cały czas rośnie dodam że wzmacniacz pracuje w stanie jałowym .
Natomiast gdy podam sygnał , podłącze kolumnę 8 Ω to tranzystor T4 zaczyna się grzać przy 1/3 mocy .
W czym tkwi problem?? proszę o pomoc z góry dziękuje pozdrawiam.
Mój problem polega na tym że gdy wpinam miliamperomierz w gniazdo bezpiecznika napięcia "+" to prąd spoczynkowy cały czas rośnie dodam że wzmacniacz pracuje w stanie jałowym .
Natomiast gdy podam sygnał , podłącze kolumnę 8 Ω to tranzystor T4 zaczyna się grzać przy 1/3 mocy .
W czym tkwi problem?? proszę o pomoc z góry dziękuje pozdrawiam.