witam,mam problem z tym monitorem-mianowicie obraz po uruchomieniu jest ok,po chwili zaczyna migac i biały kolor zamienia sie niebieski czerwony zamienia sie w czarny...wogóle cały ekran jest jakis niebieskawy.chyba jakis kolor znika prawda??jak sie lekko puknie monitor w obudowe to kolory wracaja na swoje miejsce...ale po chwili znowu to samo.czy to moze byc zimny lut??jesli tak to gdzie to sprawdzic??