Posiadam pralkę Amica PA5580A520X. Po włączeniu dowolnego progaramu pali się lampka zielona przez pięc sekund, następnie zapala się lampka 'Koniec', włącza pompka i mruga syklami lampka zielona 12 razy. Brak reakcji na kasowanie ewentualnego poprzedniego programu. Jestem początkującym serwisantem i proszę o pomoc