Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak klaksonu w vw golf 4

23 Mar 2008 02:15 11574 6
  • Poziom 9  
    Witam.Moze to jest zbyt oroste dla niektórych ale ja mam mały problemik.Otóz nie mam sygnału dzwiekowego.Sprawdzałem bezpieczniki i sa o.k.Sprawdzałem równiez klakson( klaksony) bo sa 2,pod akumulatorem i działaja.Brałem sprawdzałem próbówka przewody doprowwdzane do sygnału dzwiekowego i wyglada to tak jak by nie było (+) na jednej kostce jak i drugiej od drugiego klaksonu.A przypominam ze sygnał dzwiekowy działał.Moze tez tak byc ze jest jakis przekaznik który steruje klaksonem.Bo przy nacisnieciu na kierownicy trabki nie ma żadnego tzn : pykniecia.Ale własnie nie wiem czy jest klakson podpiety pod jakis przekaznik.Kierownicy nie zdejmowałem wiec tam chyba by sie nic nie wypieło.Wczesniej pare dni temu zakładałem autoalarm,gdzie odciecie zapłonu robiłem na pompie paliwa tzn:pominołem jeden bezopiecznik gdzie przy zapalonym silniku i wyjeciu go silnik gasł. Ale mysle ze to nie ma wpływu na to ze nie chodzi klakson.,gdyż na rozpisce od środka całkiem inny bezpiecznik odpowiada za klakson.Moze mi ktos pomoze,co jest nie tak.Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 24  
    A sprawdzałeś po przekreceniu stacyjki, czy na wyłączonym zapłonie?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 10  
    Wez rozbierz kierownice bo tam są styki odpowiedzialne za podnie sygnału na klakson. Moze one zą nadpalone lub zaśniedziałe.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    serwismario napisał:
    Wez rozbierz kierownice bo tam są styki odpowiedzialne za podnie sygnału na klakson. Moze one zą nadpalone lub zaśniedziałe.
    to w czwórkach takie są?
  • Poziom 15  
    U mnie dziś wystąpił podobny problem słychać tykanie przekaźnika po naciśnięciu poduszki ale sygnału brak. Co to może myć?
  • Poziom 33  
    A syrena klaksonu po podaniu napięcia na krótko daje znali życia ?