Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Playstation2 - po wymianie lasera KHS-400c czyta niektóre

23 Mar 2008 08:29 1923 7
  • Poziom 9  
    witam posiadam playstation 2 gruba i wymieniłem w nim laser KHS-400c i czyta mi tylko niektóre gry na płytach dvd filmy sie przecnają myśle ze musze wyregulować laser ale nie jestem pewny jesli winna jest regulacja napiszcie jak sie go reguluje niektóre gry jak carbon długo sie wczytuje i nie może załadować

Na Forum obowiązują zasady pisowni - p.15 regulaminu.
    Proszę użyć "zmień" i poprawić post. [Mirek Z.]
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Nic nie rozkręcaj na razie w nim, weź patyczek do uszu i delikatnie przetrzyj soczewkę, wacik ma być suchy! Jeśli nie pomogło, być może będzie trzeba soczewkę z 2 strony przetrzeć. Ale do tego trzeba użyć sprężonego powietrza, jeżeli nie masz, to laser z Sony można rozkręcić na 2 części, ale jeśli sie nie znasz,(chociaż jak napisałeś,wymieniłeś laser,więc nie powinieneś mieć z tym kłopotu) to nie polecam bo możesz coś uszkodzić.
    Ja tak koleżance czyściłem, pomogło.

Ale niech jeszcze koledzy sie wypowiedzą z propozycjami.
  • Poziom 23  
    Witam. Skoro wymieniłeś laser to nie masz co czyścić o ile na nowy więc tylko regulacja skosu lasera pozostaje, masz na końcu sanek białe kółko zaznacz sobie pozycję i kręć po jednym ząbku w prawo musi zadziałać. Pozdrawiam

• Poziom 26  
    Mam nadzieję że zabezpieczenia z nowego lasera zdjąłeś.
  • Poziom 9  
    witam ponownie na końcu sanek są dwa białe koła zębate którą zębatką mam pokręcić
  • Poziom 13  
    Spróbuj pokręcić tym z prawej strony, ale o bardzo mały kąt a powinno pomóc.
  • Poziom 16  
    Jak by nie rozlutował zabezpieczenia to by w ogóle nie czytał, ja bym obstawiał że laser jest kiepskiej jakości, nie raz miałem tak że musiałem wymieniać lasery, bo okazywało się po założeniu że nie czyta, albo słabo czyta, problem miałem najczęściej właśnie z laserami sonego...
  • Poziom 9  
    witam regulacja lasera pomogła teraz wszystko się wczytuje dzieki za pomoc pzd

Moderowany przez _OBCY_:

Kolega swoje. Za niewypełnianie poleceń moderatora udzielam ostrzeżenia #1. Regulamin pkt. 6.