Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Sharan. Potrzebuję instrukcji.

23 Mar 2008 14:15 25585 24
  • Level 13  
    Witam.
    Posiadam VW Sharana który został wyprodukowany pod koniec 2000r. Jest to "przejściówka" nowszy typ. Potrzebna jest dla mnie instrukcja obsługi i instalacji elektrycznej to w/w auta. Jeżeli można to wszystkie instrukcje wrzucić od tego auta(elektryka obsługa silnik itp.)Pozdrawiam. Krempy.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 13  
    Schemat instalacji możesz znaleźć w programie AUTODATA 2005.
  • Level 13  
    Gdzie znajdę screena z te gazety??
  • Level 13  
    Na temat AUTODATY możesz znaleźć coś więcej tu :http://sklep.autodata.pl/index.php?d=katalog&k_id=1
    a jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej pisz na priv. pzdr.
  • Level 24  
    Napisz cos wiecej ....
    Jaki to silnik (AWC, ANU, AUY, ATM, AYL, AJH, AVG, ADY, AKT, AMY) albo chociaz pojemnosc i czy to benzyna czy tez moze diesel ?
  • Level 13  
    1,9 TDI 115KM Pozdrawiam.
  • Level 11  
    Witam ,
    Przyłączam się do prośby - również poszukuję instrukcji do SHARAN-a , rocznik 2005 , diesel , 1.9

Andrzej
  • Level 11  
    Konkretnie do danego rocznika to nie za bardzo, ale ktoś kiedyś mi ofiarował taką instrukcję obsługi we wspaniałym i wszem zrozumiałym języku POLSKIM - ma tylko jedną wadę - pojemność grubo ponad 10 MB - wieczorem spróbuję to podzielić i wrzucę w częściach.
    ml;)
  • Helpful post
    Level 11  
    Widzę, że mnie TheBill uprzedził :D
    Z rozmiaru pliku wynika, że mam dokładnie to samo, więc nie będę zapychał.
    ml;)
  • Level 10  
    jak otworzyć link do tej instrukcji
  • Level 24  
    jacos73 wrote:
    jak otworzyć link do tej instrukcji

Pobrac z forum, rozpakowac korzystajac z programu WinRar, otworzyc plik tekstowy korzystajac z notatnika, zaznaczyc link i wkleic do przegladarki (dowolnej) nacisnac <enter> a nastepnie postepowac zgodnie z informacjami jakie pojawia sie na stronie.
  • Level 10  
    Serdeczne dzięki za poradę The Bill
  • Level 2  
    Niestety, odsiebie raportuje, że pli z instrukcją spalił się razem z jednym z ich dysków w12.2008 ;(
    Co teraz? Poprosimy powtórkę ;)
  • Level 1  
    Tak, bardzo prosimy o powtórkę!!!
  • Level 11  
    Witam jeśli byłoby to możliwe poprosiłbym o instrukcję do seata alhambry 1,9 tdi 1997 /98
  • Level 2  
    Bardzo proszę prześlijcie mi instrukcje na e-meila. dotyczy sharana 2.8 vr6 z 96r. z góry dziękuje. slawny52(malpa)wp.pl plizzzzzzzzzzzzz:!:
  • Level 1  
    potrzebuje instrukcji vw sharan 1.9 tdi 110 km 1998 r bardzo prosze mi o wyslanie z gory dziekuje
  • Level 2  
    Witam
    Potrzebuję instrukcji VW Sharan 1.9 tdi 130 km 2003 r. Z góry dziękuję
  • Level 9  
    Witam. Wyślę instrukcje na maila proszę podać adres. Mimo tego ,że to instrukcja od Galaxy ale to prawie to samo. Pozdr.
  • Level 2  
    jac_banan(malpa)poczta.Onet.pl
  • Level 1  
    Witam
    Potrzebuję schematu instalacji i bezpieczników przekaźników do VW Sharana 1,9TDi 1997r. 110KM. Pozdrawiam
  • Level 1  
    Witam
    CZy ktoś mógł by udostępnić instrukcje do Sharana 2.0 bęzyna 2002 r
  • Level 1  
    Witam Wszystkich serdecznie po raz pierwszy. Potrzebuję po polsku instrukcji do VW Sharan 1,9 Tdi 115 km rok 2005. Będę wdzięczny za przesłanie na priv.
    pozdr
    TB
  • Level 10  
    tez chetnie poprosze o instrukcje do alhambry