Witam. Mam następujący problem. Odpalam sobie z dyskietki startowej DOS'a z obsługą USB. Wchodzę na pendrajwa do katalogu z plikami win98. Wpisuję setup.exe, chwilę pomiga dioda na penie i nic się nie dzieje. DOS wraca do stanu sprzed próby instalacji tzn.:
A:\> E:
E:\> cd win98
E:\win98 >setup.exe (chwilę miga dioda i nic się nie dzieje)
wraca do:
E:\win98> (system się nie zawiesza)
W czym może być problem. Wcześniej próbowałem zainstalować win98 mając uruchomionego 95 klikałem na setup.exe wyświetlała się klepsydra na kilka sekund i nic 0 reakcji. Próbowałem też postawić win 98 pod DOS'em z dysku.
A:\> E:
E:\> cd win98
E:\win98 >setup.exe (chwilę miga dioda i nic się nie dzieje)
wraca do:
E:\win98> (system się nie zawiesza)
W czym może być problem. Wcześniej próbowałem zainstalować win98 mając uruchomionego 95 klikałem na setup.exe wyświetlała się klepsydra na kilka sekund i nic 0 reakcji. Próbowałem też postawić win 98 pod DOS'em z dysku.