Mam problem bo przetwornica nie staruje na TL494 mam 28V na 7805 na we mam 13V ,a zasialcz sie wypioł i nie startuje podmioeniłem eleke po pierwotnej i elki po wtórnej ... (koło tl494) diodki 1n4148 wygladają bodbrze
moze czegos niewiem a moze coś by dał oscyloskop tylko w co go wpiąc...
pozdrawiam luke
ps zajmuje sie tym dziadostwem bo nie mam pracy
....
moze czegos niewiem a moze coś by dał oscyloskop tylko w co go wpiąc...
pozdrawiam luke
ps zajmuje sie tym dziadostwem bo nie mam pracy