Witam
Wczoraj zakupiłem laptopa marki ACER model Aspire 5315.
Problem tkwi w tym iz niemoge go uruchomić, laptop teoretycznie ma zainstalowanego Linuxa, ale po włączeniu przewija mi sie fura tekstu(wszystko pokazałem na zdjęciach), az wkońcu kończy sie na:
" [root@localhost/]#".
Podczas próby sformatowania i zainstalowania windowsa xp, instalator staruje, kopiuje wszystkie pliki, ale zaraz po skopiowaniu wywala komunikat że nieznalazł stacji dysków twardych, tak wiec sformatowac tez sie go nieda.
Pierwszy raz spotykam sie z takim czyms, a juz niejednego złoma z zaświatów wyciągnałem.
Tak wiec prosze o pomoc z góry dziękuje, pozdrawiam.
Oto dane komputera:


Wczoraj zakupiłem laptopa marki ACER model Aspire 5315.
Problem tkwi w tym iz niemoge go uruchomić, laptop teoretycznie ma zainstalowanego Linuxa, ale po włączeniu przewija mi sie fura tekstu(wszystko pokazałem na zdjęciach), az wkońcu kończy sie na:
" [root@localhost/]#".
Podczas próby sformatowania i zainstalowania windowsa xp, instalator staruje, kopiuje wszystkie pliki, ale zaraz po skopiowaniu wywala komunikat że nieznalazł stacji dysków twardych, tak wiec sformatowac tez sie go nieda.
Pierwszy raz spotykam sie z takim czyms, a juz niejednego złoma z zaświatów wyciągnałem.
Tak wiec prosze o pomoc z góry dziękuje, pozdrawiam.
Oto dane komputera:
Cytat:celeron1,73Ghz
pamięć-512MB DDR2
HDD-120GB
system- teoretycznie Linpus Linux
Moderowany przez TONI_2003:Proszę przeczytać i stosować...
Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.