Witam wczoraj otrzymalem kurierem laptopa tak jak w temacie Mial byc zainstalowany Win Vista lecz jak odpalilem laptopa wczytal sie Bios i cisza czarny ekran i miga tylko kursor Wiec mysle moze nie ma Windowsa wiec postanowilem wgrac Win XP zmienilem ustawienia w Biosie zeby startowal z CD romu wszystko ok instaluje wszystkie pliki potrzebne do instalacji do momentu klikniecia instalacji systemu klikam Enter i wyskakuje komunikat nie wykryto zadnych dyskow twardych na komputerze sprawdz czy jest odpowiednio podlaczony dysk itd itd nie chce odkrecac pokrywy pod dyskiem twardym i tam zagladac moze wy mi cos poradzicie moze jakis program moze trzeba sformatowac dyski nie ma pojecia prosze o pomoc
Pozdrawiam
Pozdrawiam