witam,
kupiłem dosłownie wczoraj telewizor z drugiej ręki model to SONY KV-29FX65 E wega 100Hz i mam takie pytanko czy to jest normalny objaw ?przy włączeniu telewizora który był wyłączony przeż dłuższy czas jest taka krótka chwila gdzie obraz jest dosłownie na chwilkę (ok.2-3sek) pozbawiony koloru (bardziej przypomina zieleń która rozjaśnia się w pełną barwe kolorów ) wygląda to tak jak by się rozgrzewał ale nie jestem pewien czy to ma tak wyglądać w sony?
miałem inny model starszy i nie było nic takiego po włączeniu obraz wskakiwał od razu z pełną barwą kolorów.
dodam tylko że jak pochodzi troszkę nawet 1 minutę i wyłączy się go oraz ponownie włączy to zjawisko to nie występuje wskakuje od razu na pełną barwe.
poza tym kolory są bardzo ładne nie widać jakiś zniekształceń ani podobnych obraz ostry można powiedzieć idealny
bardzo proszę rozwiejcie moje obawy że jest coś nie tak:-)
pozdrawiam
kupiłem dosłownie wczoraj telewizor z drugiej ręki model to SONY KV-29FX65 E wega 100Hz i mam takie pytanko czy to jest normalny objaw ?przy włączeniu telewizora który był wyłączony przeż dłuższy czas jest taka krótka chwila gdzie obraz jest dosłownie na chwilkę (ok.2-3sek) pozbawiony koloru (bardziej przypomina zieleń która rozjaśnia się w pełną barwe kolorów ) wygląda to tak jak by się rozgrzewał ale nie jestem pewien czy to ma tak wyglądać w sony?
miałem inny model starszy i nie było nic takiego po włączeniu obraz wskakiwał od razu z pełną barwą kolorów.
dodam tylko że jak pochodzi troszkę nawet 1 minutę i wyłączy się go oraz ponownie włączy to zjawisko to nie występuje wskakuje od razu na pełną barwe.
poza tym kolory są bardzo ładne nie widać jakiś zniekształceń ani podobnych obraz ostry można powiedzieć idealny
bardzo proszę rozwiejcie moje obawy że jest coś nie tak:-)
pozdrawiam