Mam pytanie.
Dlaczego wyjście niskoprądowe w Integrze 32 nie chce mi sterować modułem przekaźnikowym AWZ 514
http://www.napad.pl/katalog/index.php?akcja=opis&iKatId=121&iProdId=1318
?
Jeśli podepnę pod wysokoprądowy to działa.
Wiem, że obciążalności, ale wyjście ma 50mA a prąd sterownia cewki przekaźnika: 32mA. Co jest nie tak ? + z - też niema chyba znaczenia ?
Dlaczego wyjście niskoprądowe w Integrze 32 nie chce mi sterować modułem przekaźnikowym AWZ 514
http://www.napad.pl/katalog/index.php?akcja=opis&iKatId=121&iProdId=1318
?
Jeśli podepnę pod wysokoprądowy to działa.
Wiem, że obciążalności, ale wyjście ma 50mA a prąd sterownia cewki przekaźnika: 32mA. Co jest nie tak ? + z - też niema chyba znaczenia ?