Witam.
Nie znalazłem rozwiązania mojego problemu we wcześniejszych postach, a muszę rozwiązać jakoś tą sytuację.
Mam problem polegający na zaprogramowaniu za pomocą łącza ISP układu epm7128slc84-15 za pomocą programatora zawartego w pakiecie QUARTUS II 7.2. Wiem że wszystko działa ponieważ:
a) łączem LPT programuje AVR'y
b) układ da się programować podłączając do innego komputera z zainstalowanym max+plus II 7.x.
1. Czy jest to kwestia licencji? (mam wersję web edition)
2. Czy są jakieś programy pozwalające po ISP zaprogramować układ powyższy (te podane na stronie ALTERY jako alternatywne nie są darmowe (chyba))
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Nie znalazłem rozwiązania mojego problemu we wcześniejszych postach, a muszę rozwiązać jakoś tą sytuację.
Mam problem polegający na zaprogramowaniu za pomocą łącza ISP układu epm7128slc84-15 za pomocą programatora zawartego w pakiecie QUARTUS II 7.2. Wiem że wszystko działa ponieważ:
a) łączem LPT programuje AVR'y
b) układ da się programować podłączając do innego komputera z zainstalowanym max+plus II 7.x.
1. Czy jest to kwestia licencji? (mam wersję web edition)
2. Czy są jakieś programy pozwalające po ISP zaprogramować układ powyższy (te podane na stronie ALTERY jako alternatywne nie są darmowe (chyba))
Pozdrawiam i proszę o pomoc.