Mam pytanie do fachowców z dziedziny układów ALTERA.
Lata temu był dostępny pakiet MAX+plus II - czy byłaby szansa skądś go jeszcze ściągnąć?
Problem polega na tym, że chciałbym spróbować dostać się do starszej serii układów - EPM7064LC (bez literki "S"). Jakim interfejsem były one programowane?
Pakiet Quartus posiadam zainstalowany (13.0), ale on zdaje się obsługiwać chyba tylko układy z literką "S" (interfejs JTAG).
Chyba że programator Altera Blaster mógłby jakoś obsłużyć te starsze układy - pracując w innym trybie - PS zamiast JTAG. Czy ktoś mógłby coś doradzić?