Dzień dobry,
pisze tutaj z kolegą, ponieważ mamy duży problem ze zrobieniem sprawozdań. Nie kumamy w ogóle o co chodzi w zadaniach, ponieważ nasz nauczyciel jeśli pytamy się go co mamy zrobić odpowiada: "ze my powinniśmy to wiedzieć bo chodzimy po to do szkoły".
Chodzi dokładnie o kilka sprawozdań z książki:
"Podstawy programowania mikrokontrolera 80-51"
Piotr Gałka, Paweł Gałka
Chodzi nam dokładnie o to aby ktoś nam pomógł przy zrobieniu tych sprawozdań z lekcji 10 do 16. To co ściągaliśmy z laboratorium elektroda.pl, ten nauczyciel odrzucił, ponieważ kazał zrobić do nich te zadania co są poniżej. Bardzo prosimy o pomoc, jeśli tego nie zrobimy do
wtorku to będzie kiepsko z naszą oceną na koniec roku.
Proszę o kontakt:
GG: 7589758
Z góry dziękuję za odzew
[Proszę przedstawić efekty własnej pracy. W obecnej formie post nadaje się do kosza. Mariusz Ch.]
Jeśli lenistwem nazywacie to, że my nic nie umiemy i nie mamy jak się nauczyć, ponieważ nauczyciel nam nawet nie umie wyjaśnić to ja Was nie rozumiem.
Teraz wytłumaczę inaczej. Nauczyciel, który nas uczy, przez cały swój okres pracy w szkole uczył "elektryki". On na temat układów scalonych nie ma pojęcia, nie mówiąc tutaj o takich układach jak mikrokontroler. W tamtym roku z tym Panem uczyliśmy sie rezystorach suwakowych, a my już chodzimy do 4 klasy technikum i jesteśmy w ogóle nieprzygotowani do egzaminu praktycznego. Przez ostatni rok nam tłumaczył co to pole magnetyczne i elektryczne itp. wszystko było związane z "elektryką", a jak wcześniej wspomniałem my chodzimy na "technika telekomunikacji".
Ja proszę o to aby ktoś nam pomógł to zrobić i wytłumaczył a nie bo nam się nie chce i jesteśmy leniwi.
pisze tutaj z kolegą, ponieważ mamy duży problem ze zrobieniem sprawozdań. Nie kumamy w ogóle o co chodzi w zadaniach, ponieważ nasz nauczyciel jeśli pytamy się go co mamy zrobić odpowiada: "ze my powinniśmy to wiedzieć bo chodzimy po to do szkoły".
Chodzi dokładnie o kilka sprawozdań z książki:
"Podstawy programowania mikrokontrolera 80-51"
Piotr Gałka, Paweł Gałka
Chodzi nam dokładnie o to aby ktoś nam pomógł przy zrobieniu tych sprawozdań z lekcji 10 do 16. To co ściągaliśmy z laboratorium elektroda.pl, ten nauczyciel odrzucił, ponieważ kazał zrobić do nich te zadania co są poniżej. Bardzo prosimy o pomoc, jeśli tego nie zrobimy do
wtorku to będzie kiepsko z naszą oceną na koniec roku.
Proszę o kontakt:
GG: 7589758
Z góry dziękuję za odzew
[Proszę przedstawić efekty własnej pracy. W obecnej formie post nadaje się do kosza. Mariusz Ch.]
Jeśli lenistwem nazywacie to, że my nic nie umiemy i nie mamy jak się nauczyć, ponieważ nauczyciel nam nawet nie umie wyjaśnić to ja Was nie rozumiem.
Teraz wytłumaczę inaczej. Nauczyciel, który nas uczy, przez cały swój okres pracy w szkole uczył "elektryki". On na temat układów scalonych nie ma pojęcia, nie mówiąc tutaj o takich układach jak mikrokontroler. W tamtym roku z tym Panem uczyliśmy sie rezystorach suwakowych, a my już chodzimy do 4 klasy technikum i jesteśmy w ogóle nieprzygotowani do egzaminu praktycznego. Przez ostatni rok nam tłumaczył co to pole magnetyczne i elektryczne itp. wszystko było związane z "elektryką", a jak wcześniej wspomniałem my chodzimy na "technika telekomunikacji".
Ja proszę o to aby ktoś nam pomógł to zrobić i wytłumaczył a nie bo nam się nie chce i jesteśmy leniwi.