Witam
Telewizor wyłączył się po kilku minutach od włączenia. Ponowna próba włączenia już się nie powiodła. Wygląda jakby wysokie próbowało wystartować (słychać dźwięk o wysokiej częstotliwości) a zaraz później LED stand-by coś sygnalizuje: 7 krótkich, przerwa, 1 krótki, przerwa 1 długi, przerwa i znów 7 krótkich...
Z góry dzięki za wszelką pomoc i rady
pozdrawiam
Przeniosłem z TV. [Mirek Z.]
Telewizor wyłączył się po kilku minutach od włączenia. Ponowna próba włączenia już się nie powiodła. Wygląda jakby wysokie próbowało wystartować (słychać dźwięk o wysokiej częstotliwości) a zaraz później LED stand-by coś sygnalizuje: 7 krótkich, przerwa, 1 krótki, przerwa 1 długi, przerwa i znów 7 krótkich...
Z góry dzięki za wszelką pomoc i rady
pozdrawiam
Przeniosłem z TV. [Mirek Z.]